پروژه ها

پین برند

پین برند"بزرگترین وب سايت توسعه كسب و كار و گسترش ارتباطات در ایران" است.

اين وب سايت با معرفي كسب و كار شما، خدماتي را در جهت معرفي كامل برند (محصولات) شما و ارتباط آسانتر مشتريانتان در جهت عرضه و تقاضا ارائه مي كند.

وب سايت پین برند چهار طرح متنوع در قالب طرح پایه، نقره ای، طلایی و ویژه داشته كه با انتخاب طرح پايه به صورت رايگان می توانید به صورت آزمايشي به معرفي بهتر شغل و برقراری ارتباط با مشتری های خود بپردازید.

راه اندازی طرح پین برند در راستاي معرفي نامحدود کلیه مشاغل در ایران خواهد بود تا  همه روزه اطلاعات حرفه ای، محصولات و خدمات شما را در اختيار بازديدكنندگان سايت در جهت پذیرش درخواست مشتریانتان قرار دهد. شما می توانید  برنامه هاي شغليتان را  اعم از ارائه  تخفيف های ویژه برند خود يا ارائه محصولات جديدتان "بدون پرداخت هيچ گونه هزینه به شرکت های تبلیغاتی واسطه" در وب سایت خود در پین برند مدیریت نمائید.

با عنایت به استقبال و مراجعه گسترده همشهریان به سایت های مجازي (به جهت طولانی بودن مسیرها و ترافيك شهري) بيش از مراجعه حضوري به فروشگاهها، شركتها و نهادهای خدماتی، معرفي هر چه تمام تر شغل و محصولات شما درجهت رونق كسب و كار، افزایش بازديد كننده ها و مشتریان حرفه شما از اهم اهداف این سایت می باشد.

بدین منظور اطلاعات تکمیلی طرح های فوق با كيفيت متناسب با مشاغل، توسط كارشناسان ما در جهت راهبری هر چه بهتر در اختيار شما قرار خواهد گرفت.بدیهی است همکاری و مشارکت هر یک از مشاغل در درج صحیح توانمندیها، عرضه محصولات و خدمات آنها در وب سایت حرفه ای خود در پین برند گامی موثر در جهت رونق کسب و کار و پویایی خواهد بود.

تاریخ پروژه

18 خرداد 1396

نام پروژه

پین برند

مجموعه

جوملا
پین برند